Jacek Kopyto

Funkcje

Rada Gminy

Przewodniczący Rady (Kadencja 2002 - 2006)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (2010 - 2014)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady Gminy (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 kwietnia 2008 10:30
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1570
14 września 2017 10:39 Tomasz Dalkowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2016.
20 lipca 2016 14:19 Tomasz Dalkowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2015.
10 września 2015 12:09 Tomasz Dalkowski - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2014 korekta.